Obytné nástavby na auta

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA OBYTNÝCH NÁSTAVEB NA VEŠKERÉ AMERICKÉ I EVROPSKÉ PICK-UPY.

Zde je ukázka nástavby podle US rozměrů a váhy.

Pro 4-6 osob,délka 535 cm,šíře 243 cm,výška 240 cm,váha cca 780 kg .

Velmi tuhá celodřevěná konstrukce,na bocích izolace 4 cm,strop a podlaha 10 cm.zevnitř opláštěna překližkou a poté polepena zátěžovým kobercem.           Z vnější strany plast oboustranně polepen eloxovaným hliníkovým plechem.

Vnější výbava:  mnoho pozičních světel,boční a vchodové světlo,zásuvky 220V 12W,osvětlený boční box ,uzamykatelná servisní dvířka a zásuvka na 220V na různé nářadí,gryl,centrálu,autobaterii apod.Hliníkový žebřík na střechu-možnoi střešní zahrádka s boxem.Ventylační mřížky pro lednici,plyn,odsavač.Možno namontovat manuální-elektrické vstupní schůdky.

Vnitřní výbava:  veškerý nábytek masiv-smrk,silnovrstvý lak-odstín dlle výběru ,záěžový koberec dle výběru,čalounění a závěsy na okna dle výběru,lino na podlahu dle výběru. Nerez dřez s baterií  a čerpadlem,nerez plynový vařič.Rozvody vody,plynu a odpadů,rozvod 220V 12W  s jističi a měničem,zářivky,odsávač par.  Mnoho úložných prostor a skříněk.Výsuvný stůl pro dvě lůžka. Možno různé varianty interiéru,rozměrů,wc,sprcha,satelit,televize atd.                                                                                                             

Více info o variantách a rozměrech na TRUCK CAMPER.COM              

Fotogalerie: Obytné nástavby na auta

design by Lama Rek © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode